All posts tagged urniki

Vsi tečaji za srednješolce so se pričeli v tednih od 13. do 17. septembra po naslednjem urniku:

ŠIFRAJEZIKSTAROSTNA SKUPINASTAROST / PROGRAMTERMIN
ASRŠ1angleškisrednješolci1. letnik SŠ, priprava na FCEpetek 16.45 - 18.15
ASRŠ2angleškisrednješolci2. letnik SŠ, priprava na FCEsreda 16.45 - 18.15
ASRŠ3angleškisrednješolci3. letnik SŠ, priprava na CAEponedeljek 15.15 - 16.45
ASRŠ4angleškisrednješolci4. letnik SŠ, priprava na CAEsreda 16.45 - 18.15
AMATaangleškisrednješolcipriprava na maturotorek 15.00 - 16.30
AMATbangleškisrednješolcipriprava na maturopetek 15.15 - 16.45
NOŠ1nemškisrednješolci1. - 4. letnika SŠ / začetnitorek 16.45 - 18.15
NOŠ3nemškisrednješolci2. - 4. letnik SŠ / nadaljevalnitorek 18.30 - 20.00
NOŠ10nemškisrednješolci2. - 4. letnika SŠ / nadaljevalniponedeljek 18.30 - 20.00
NMATnemškisrednješolcipriprava na maturočetrtek 16.45 - 18.15
FSRŠ1francoskisrednješolci1. - 4. letnika SŠ / začetničetrtek 18.30 - 20.00
ŠSRŠ1španskisrednješolci1. - 4. letnika SŠ / začetniv pripravi

Tečaji za odrasle se v jesenskem semestru pričenjajo od 20. do 24. septembra po naslednjem urniku:

ŠIFRAJEZIKPROGRAM / STOPNJAOBSEGTERMIN
AOS1angleškisplošni / stopnja A170 urponedeljek in sreda 20.10 - 21.40
AOS2angleškisplošni / stopnja A1-A270 urTorek, 18.30 - 21.40
AOSKaangleškikonverzacija / stopnja B135 určetrtek 18.30 - 20.00
AOSKbangleškikonverzacija / stopnja B235 ursreda 18.30 - 20.00
AOSKcangleškikonverzacija / stopnja B235 urtorek 18.30 - 20.00
NOS1angleškisplošni / stopnja A170 urponedeljek in sreda 20.10 - 21.40
NOS3nemškisplošni / stopnja A270 urponedeljek in četrtek 20.10 - 21.40
IOS1italijanskisplošni / stopnja A170 URtorek in četrtek 20.10 - 21.40
IOS2italijanskisplošni / stopnja A1-A270 urtorek in četrtek 18.30 - 20.00
FOS1francoskisplošni / stopnja A170 urtorek in četrtek 20.10 - 21.40

Več o Evropski lestvici znanja jezikov (CEFR) najdete na tej povezavi.

Vsi tečaji za otroke so se pričeli v tednih od 13. do 17. septembra po naslednjem urniku:

ŠIFRA JEZIK STAROSTNA SKUPINA STAROST / PROGRAM TERMIN
APRa angleški predšolski otroci 4 in 5 let torek 16.45 - 17.45
APRb angleški predšolski otroci 5 in 6 let četrtek 16.45 - 17.45
AOŠ1 angleški osnovna šola 1. razred torek 16.45 - 18.15
AOŠ2 angleški osnovna šola 2. razred torek 16.45 - 18.15
AOŠ3 angleški osnovna šola 3. in 4. razred / začetni četrtek 16.45 - 18.15
AOŠ4a angleški osnovna šola 4. in 5. razred četrtek 15.00 - 16.30
AOŠ4b angleški osnovna šola 4. in 5. razred četrtek 15.00 - 16.30
AOŠ5 angleški osnovna šola 5. in 6. razred torek 16.45 - 18.15
AOŠ7a angleški osnovna šola 6. - 7. razred ponedeljek 16.45 - 18.15
AOŠ7b angleški osnovna šola 7. razred sreda 15.00 - 16.30
AOŠ8a angleški osnovna šola 8. razred petek 16.45 - 18.15
AOŠ8b angleški osnovna šola 8. - 9. razred četrtek 16.45 - 18.15
AOŠ9 angleški osnovna šola 9. razred četrtek 15.00 - 16.30
NOŠ1a nemški osnovna šola 4. - 6. razred / začetni četrtek 16.45 - 18.15
NOŠ1b nemški osnovna šola 7. - 9. razred / začetni ponedeljek 15.00 - 16.30
NOŠ2 nemški osnovna šola 5. - 7. razred / nadaljevalni četrtek 16.45 - 18.15
NOŠ5 nemški osnovna šola 6. - 8. razred / nadaljevalni ponedeljek 16.45 - 18.15
NOŠ6 nemški osnovna šola 7. - 9. razred / nadaljevalni četrtek 15.00 - 16.30
NOŠ8 nemški osnovna šola 7. - 9. razred / nadaljevalni torek 16.45 - 18.15
ŠOŠ1a španski osnovna šola 4. - 6. razred / začetni petek 16.45 - 18.15
ŠOŠ1b španski osnovna šola 6. - 9. razred / začetni sreda 15.00 - 16.30
ŠOŠ3a španski osnovna šola 8. - 9. razred / nadaljevalni sreda 16.45 - 18.15
ŠOŠ3b španski osnovna šola 8. - 9. razred / nadaljevalni petek 15.00 - 16.30
FOŠ1 francoski osnovna šola 6. - 9. razred / začetni sreda 15.00 - 16.30
IOŠ1a italijanski osnovna šola 4. - 6. razred / začetni ponedeljek 16.45 - 18.15
IOŠ1b italijanski osnovna šola 7. - 9. razred / začetni petek 16.45 - 18.15
IOŠ5 italijanski osnovna šola 7. - 9. razred / nadaljevalni ponedeljek 16.45 - 18.15
ROŠ1 ruski osnovna šola 4. - 7. razred / začetni četrtek 18.30 - 20.00