All posts tagged urniki

Vsi tečaji za srednješolce se pričenjajo v tednu od 9. do 13. septembra po naslednjem urniku:

ŠIFRAJEZIKSTAROSTNA SKUPINASTAROST / PROGRAMTERMIN
ASRŠ1angleškisrednješolci1. letnik SŠ, priprava na FCEtorek 16.45 - 18.15
ASRŠ2aangleškisrednješolci1. - 2. letnik SŠ, priprava na FCEsreda 16.45 - 18.15
ASRŠ2bangleškisrednješolci2. - 3. letnik SŠ, priprava na FCEponedeljek 15.00 - 16.30
ASRŠ3angleškisrednješolci2. - 3. letnik SŠ, priprava na CAEčetrtek 16.45 - 18.15
ASRŠ4aangleškisrednješolci3. - 4. letnik SŠ, priprava na CAEpetek 16.45 - 18.15
ASRŠ4bangleškisrednješolci3. - 4. letnik SŠ, priprava na FCEtorek 15.00 - 16.30
AMATangleškisrednješolcipriprava na maturopetek 15.00 - 16.30
NOŠ3bnemškisrednješolci9. razred OŠ - 3. letnik SŠ / nadaljevalnitorek 18.30 - 20.00
NOŠ8nemškisrednješolci1. - 4. letnika SŠ / nadaljevalničetrtek 16.45 - 18.15
NMATnemškisrednješolcipriprava na maturočetrtek 16.45 - 18.15
FSRŠ1francoskisrednješolci1. - 4. letnika SŠ / začetničetrtek 18.30 - 20.00

Tečaji za odrasle se v jesenskem semestru pričenjajo od 16. do 20. septembra po naslednjem urniku:

ŠIFRAJEZIKPROGRAM / STOPNJAOBSEGTERMIN
AOS1angleškisplošni / stopnja A170 urponedeljek in sreda 20.10 - 21.40
AOS2angleškisplošni / stopnja A1-A270 urTorek, 18.30 - 21.40
AOSKaangleškikonverzacija / stopnja B135 určetrtek 18.30 - 20.00
AOSKbangleškikonverzacija / stopnja B235 ursreda 18.30 - 20.00
AOSKcangleškikonverzacija / stopnja B235 urtorek 18.30 - 20.00
NOS1angleškisplošni / stopnja A170 urponedeljek in sreda 20.10 - 21.40
NOS3nemškisplošni / stopnja A270 urponedeljek in četrtek 20.10 - 21.40
IOS1italijanskisplošni / stopnja A170 URtorek in četrtek 20.10 - 21.40
IOS2italijanskisplošni / stopnja A1-A270 urtorek in četrtek 18.30 - 20.00
FOS1francoskisplošni / stopnja A170 urtorek in četrtek 20.10 - 21.40
ŠOS6španskisplošni / stopnja B170 urponedeljek in sreda 18.30 - 20.00

Več o Evropski lestvici znanja jezikov (CEFR) najdete na tej povezavi.

Vsi tečaji za otroke se pričenjajo v tednu od 9. do 13. septembra po naslednjem urniku:

ŠIFRA JEZIK STAROSTNA SKUPINA STAROST / PROGRAM TERMIN
APRa angleški predšolski otroci 4 in 5 let / začetni torek 15.30 - 16.30
APRb angleški predšolski otroci 5 in 6 let četrtek 15.30 - 16.30
AOŠ2 angleški osnovna šola 2. in 3. razred / začetni četrtek 15.00 - 16.30
AOŠ3 angleški osnovna šola 3. in 4. razred četrtek 16.45 - 18.15
AOŠ4 angleški osnovna šola 4. razred ponedeljek 16.45 - 18.15
AOŠ5 angleški osnovna šola 5. razred sreda 15.00 - 16.30
AOŠ6a angleški osnovna šola 6. razred petek 16.45 - 18.15
AOŠ6b angleški osnovna šola 5. - 6. razred ponedeljek 16.45 - 18.15
AOŠ7 angleški osnovna šola 7. - 9. razred četrtek 15.00 - 16.30
AOŠ8a angleški osnovna šola 8. - 9. razred petek 15.00 - 16.30
AOŠ8b angleški osnovna šola 8. - 9. razred petek 16.45 - 18.15
AOŠ9 angleški osnovna šola 9. razred sreda 16.45 - 18.15
NOŠ1 nemški osnovna šola 2. - 4. razred / začetni četrtek 16.45 - 18.15
NOŠ2 nemški osnovna šola 7. - 9. razred / nadaljevalni torek 16.45 - 18.15
NOŠ3a nemški osnovna šola 4. - 6. razred / nadaljevalni ponedeljek 15.00 - 16.30
NOŠ3b nemški osnovna šola 9. - 3. letnik SŠ / nadaljevalni torek 18.30 - 20.00
NOŠ4 nemški osnovna šola 5. - 7. razred / nadaljevalni četrtek 15.00 - 16.30
NOŠ6 nemški osnovna šola 6. - 8. razred / nadaljevalni torek 16.45 - 18.15
ŠOŠ1 španski osnovna šola 4. - 6. razred / začetni petek 16.45 - 18.15
ŠOŠ2 španski osnovna šola 6. - 8. razred / nadaljevalni petek 15.00 - 16.30
FOŠ1 francoski osnovna šola 6. - 9. razred / začetni sreda 15.00 - 16.30
IOŠ1a italijanski osnovna šola 4. - 6. razred / začetni ponedeljek 16.45 - 18.15
IOŠ1b italijanski osnovna šola 7. - 9. razred / začetni petek 16.45 - 18.15
IOŠ3 italijanski osnovna šola 5. - 8. razred / nadaljevalni ponedeljek 15.00 - 16.30
ROŠ1 ruski osnovna šola 4. - 7. razred / začetni četrtek 18.30 - 20.00